Pola Negri. Seria Idol

Pola Negri. Seria Idol - Justyna Styszyńska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Justyna Styszyńska
WYMIAR
11,35 MB
NAZWA PLIKU
Pola Negri. Seria Idol.pdf
ISBN
5025982931809

OPIS

IDOL. Pola Negri wprowadzi czytelników w świat początku XX wieku. Dzięki Poli Negri (Apolonii Chałupiec), wielkiej gwieździe kina niemego, odkryjemy magię czasów, w których po ulicach Warszawy, Berlina,Nowego Jorku jeździły dorożki, a samochody były rzadkością. Na parkietach królował wówczas szalony taniec Apasz, a w kinie do filmu przygrywał pianista. Pola Negri to kolejna już książka interaktywna serii IDOL, w której znajdziecie naklejki oraz wiele ciekawych zadań do wykonania.„IDOL” to seria książek interaktywnych dla dzieci w wieku szkolnym opowiadających o wielkich postaciach z historii, które wniosły cenny wkład do światowej nauki, kultury czy sztuki i mogą być wzorem do naśladowania.Dotychczas w serii ukazały się: Idol. Maria Skłodowska-Curie,Idol. Frida Kahlo orazIdol. Mikołaj Kopernik

Dzięki Poli Negri (Apolonii Chałupiec), wielkiej gwieździe kina niemego, odkryjemy magię czasów, w których po ulicach Warszawy, Berlina, Nowego Jorku jeździły dorożki, a samochody były rzadkością. Pola Negri to kolejna już książka interaktywna serii IDOL, w której znajdziecie naklejki oraz wiele ciekawych zadań do wykonania. "IDOL" to seria książek interaktywnych dla dzieci w wieku szkolnym opowiadających o wielkich postaciach z historii, które wniosły cenny wkład do światowej nauki, kultury czy sztuki i mogą być wzorem do ... Widnokrąg: Idol.

Życie i osiągnięcia artystki przedstawione są na tle epoki i wzbogacone o ciekawostki dotyczące kultury i sztuki ówczesnych lat. Książka ukazuje magię czasów, w których po ulicach Warszawy, Berlina czy Nowego Jorku jeździły dorożki, a samochody były rzadkością. IDOL.

POWIĄZANE KSIĄŻKI