Pola Negri. Seria Idol

Pola Negri. Seria Idol - Justyna Styszyńska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Justyna Styszyńska
WYMIAR
10,77 MB
NAZWA PLIKU
Pola Negri. Seria Idol.pdf
ISBN
9632453330357

OPIS

IDOL. Pola Negri wprowadzi czytelników w świat początku XX wieku. Dzięki Poli Negri (Apolonii Chałupiec), wielkiej gwieździe kina niemego, odkryjemy magię czasów, w których po ulicach Warszawy, Berlina,Nowego Jorku jeździły dorożki, a samochody były rzadkością. Na parkietach królował wówczas szalony taniec Apasz, a w kinie do filmu przygrywał pianista. Pola Negri to kolejna już książka interaktywna serii IDOL, w której znajdziecie naklejki oraz wiele ciekawych zadań do wykonania.„IDOL” to seria książek interaktywnych dla dzieci w wieku szkolnym opowiadających o wielkich postaciach z historii, które wniosły cenny wkład do światowej nauki, kultury czy sztuki i mogą być wzorem do naśladowania.Dotychczas w serii ukazały się: Idol. Maria Skłodowska-Curie,Idol. Frida Kahlo orazIdol. Mikołaj Kopernik

Życie i osiągnięcia artystki przedstawione są na tle epoki i wzbogacone o ciekawostki dotyczące kultury i sztuki ówczesnych lat. Książka ukazuje magię czasów, w których po ulicach Warszawy, Berlina czy Nowego Jorku jeździły dorożki, a samochody były rzadkością. Pola Negri to kolejna już książka interaktywna serii IDOL, w której znajdziecie naklejki oraz wiele ciekawych zadań do wykonania.

Księgarnia internetowa merlin.pl Pola Negri to kolejna już książka interaktywna serii IDOL,w której znajdziecie naklejki oraz wiele ciekawych zadań do wykonania. Wydanie książki zostało dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Książki z serii Idol w przystępny sposób przybliżają sylwetki znanych postaci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI