Autobiografia.Kira Banasińska

Autobiografia.Kira Banasińska - Kira Banasińska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kira Banasińska
WYMIAR
10,64 MB
NAZWA PLIKU
Autobiografia.Kira Banasińska.pdf
ISBN
1134577077653

OPIS

Kira Banasińska z domu Ćwirko-Godycka (Witebsk 1899 ? Hajdarabad 2002) była malarką, fotografką, zajmowała się filmem, projektowała i wytwarzała zabawki i pomoce szkolne. Przeżyła długie, fascynujące, pełne niebezpieczeństw życie, rozpięte między Syberią w przedrewolucyjnej i rewolucyjnej Rosji, Mandżurią, Japonią i Indiami, spędzając w odrodzonej Polsce zaledwie kilka lat. Jako żona polskiego konsula Eugeniusza Banasińskiego w Bombaju i przedstawicielka Czerwonego Krzyża odegrała wybitną rolę w

Przekonaj się sam! Autobiografia Kira Banasińska, Banasińska Kira, 53,1 zł. Kira Banasińska z domu Ćwirko-Godycka (Witebsk 1899 - Hajdarabad 2002) była malarką, fotografką, zajmowała się filmem, projektowała i wytwarzała zabaw, Autobiografia Kira Banasińska, Księgarnia PWN Toruń zaprasza Książka Autobiografia Kira Banasińska - Kira Banasińska Kira Banasińska z domu Ćwirko-Godycka (Witebsk 1899 Hajdarabad 2002) była malarką, fotografką, zajmowała się filmem, projektowała i wytwarzała zabawki i pomoce szkolne.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Autobiografia Kira Banasińska Polskie losy na krańcach świata Kira Banasińska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI