Zabawki na wakacjach

Zabawki na wakacjach - Joanna Łaczna | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Łaczna
WYMIAR
5,15 MB
NAZWA PLIKU
Zabawki na wakacjach.pdf
ISBN
9118521997667

OPIS

„Zabawki na w wakacjach” to zabawna opowieść o przygodach zabawek, które wyruszyły w podróż za swoim właścicielem ? małym chłopcem Michałkiem. Niestety Michałek mógł wybrać tylko jedną zabawkę, która pojedzie z nim na wakacje i wybór padł na gąbkowego bałwanka, który zawsze latem siedział schowany głęboko w szafie i nie wiedział, jak wygląda lato. Niestety, tuż po wyjeździe Michałek bardzo zatęsknił za resztą swoich zabawek. One zresztą też nie wyobrażały sobie wakacji bez chłopca. Naradziły się

EPUB,MOBI,PDF. Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! „Zabawki na wakacjach" Joanny Łacznej to zabawna bajka o sile przyjaźni i tęsknocie za najbliższymi.

„Zabawki na w wakacjach" to zabawna opowieść o przygodach zabawek, które wyruszyły w podróż za swoim właścicielem - małym chłopcem Michałkiem. Zabawki na wakacjach to historia, w której mały Michałek wyjeżdża wraz z rodzicami na wakacje. W domu ma wiele wspaniałych zabawek, z którymi ciężko mu się rozstać.

POWIĄZANE KSIĄŻKI