Sznurki

Sznurki - Jacek Pikuła | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Pikuła
WYMIAR
9,23 MB
NAZWA PLIKU
Sznurki.pdf
ISBN
4362602394813

OPIS

Sznurki, relacje i łączność z drugim człowiekiem. Ona i on. Od pierwszej chwili oczarowania i tęsknoty nie do zniesienia, po pierwsze wątpliwości i cierpienie rozstania. Załamanie i brak wiary w prawdziwą miłość. W końcu rezygnacja i ucieczka przed kolejnym rozczarowaniem. Pustka i rozgoryczenie. Czy wiesz, jak trudno z tego się podnieść? Pewnie wiesz. Ważne jest jednak to, że warto ponieść największy wysiłek aby powstać i po raz kolejny próbować. Bez tego przepadniesz na zawsze, ponieważ bez prawdziwej miłości jesteś tylko atrapą człowieka. Dla miłości warto wejść na najwyższą górę, nawet podczas burzy z piorunami.Czego szukasz w swoim życiu, co jest dla ciebie najważniejsze, bez czego życie jest puste i pozbawione sensu? Choć wszystko wydaje się beznadziejne, ty nigdy nie rezygnuj. Szukaj i nie odpuszczaj.

Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp. z o.o.

Jeśli pasjonują Cię robótki ręczne, wyznajesz zasadę „dziergam, więc jestem" i uważasz, że kłębek wełny to najlepsze antidotum dla kłębka nerwów, znajdujesz się we właściwym miejscu! "Sznurki i niezbędne akcesoria do makramy w jednym miejscu i stale rosnący asortyment to dla mnie podstawa, dlatego zawsze tutaj wracam. Szybka wysyłka i wspaniały kontakt to kolejny element, który skutecznie przekonał mnie do tego, a nie innego sklepu. Proponujemy sznurki bawełniane o szerokości 3 i 5 mm.

POWIĄZANE KSIĄŻKI