Stronice nocy

Stronice nocy - Toktar Tanżaryk | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Toktar Tanżaryk
WYMIAR
3,71 MB
NAZWA PLIKU
Stronice nocy.pdf
ISBN
5246072652066

OPIS

„Stronice nocy” Toktaralego Tanżaryka to ucieczka od rzeczywistości.Zwłaszcza w swych pierwszych, młodzieńczych wierszach poeta ucieka oddnia, wędruje pośród mroków nocy, w poświacie księżyca. Noc,księżyc,zorze i cienie, a nade wszystko bezkresny, pusty step kazachski toulubione miejsca marzycielskich podróży, podczas których podmiotliryczny nie szczędzi czytelnikowi swych wspomnień, tęsknot, trosk izgryzot. Umie jednak spojrzeć trzeźwo i sam roześmiać się z siebie.Ucieczka Toktaralego to wszakż

Jak dzieci późno Christos Venetis, rysunek ołówkiem na okładce starej książki, 2018. Martin Kudlek Gallery, Vienna Contemporary.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > tomik poetycki finalisty III edycji gdańskiej nagrody EPW Kup teraz na Allegro.pl za 16,09 zł - Stronice nocy z miasta Bielsko-Biała. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI