Kruszenie odmieńca

Kruszenie odmieńca - Zenon Celegrat | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zenon Celegrat
WYMIAR
6,59 MB
NAZWA PLIKU
Kruszenie odmieńca.pdf
ISBN
8401745338685

OPIS

Sierżant Marek Kabacki, radzista w Ludowym Wojsku Polskim, zostaje wysłany do Sajgonu wraz z polską delegacją, jako część Międzynarodowej Komisji Kontroli i Nadzoru w Indochinach. Kabacki jest człowiekiem poruszającym się na granicy rezygnacji. Gnębią go współpraca z PRL-owskim służbami, tocząca się wbrew jego woli, nieszczęśliwe małżeństwo i coraz większa niechęć do socjalizmu. Te nastroje szybko zostają zauważone przez działających w Wietnamie Południowym agentów amerykańskich. Oceniają, że mo

Kabacki jest człowiekiem poruszającym się na granicy rezygnacji. Gnębią go współpraca z PRL-owskim służbami, tocząca się wbrew jego woli, nieszczęśliwe małżeństwo i coraz większa niechęć do ... Sierżant Marek Kabacki, radzista w Ludowym Wojsku Polskim, zostaje wysłany do Sajgonu wraz z polską delegacją, jako część Międzynarodowej Komisji Kontroli i Nadzoru w Indochinach.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Kruszenie odmieńca - Zenon Celegrat - opis książki: Sierżant Marek Kabacki, radzista w Ludowym Wojsku Polskim, zostaje wysłany do Sajgonu wraz z polską delegacją, jako część Międzynarodowej Komisji Kontroli i Nadzoru w Indochinach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI