Erekcja wzrostu

Erekcja wzrostu - Mika Sonnta | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mika Sonnta
WYMIAR
8,4 MB
NAZWA PLIKU
Erekcja wzrostu.pdf
ISBN
3189645260687

OPIS

W humorystyczny sposób przedstawione absurdy polskiego systemy edukacji, ściśle związane ze światopoglądowymi i moralnymi przemianami. Ukazana w groteskowej konwencji postawa lokalnej społeczności wobec procesów demokratyzacji, ale przede wszystkim ludzkie typy, które nadają zdarzeniom niepowtarzalnego kolorytu.Powieść bawi (czasami znawców przedmiotu, czyli szkolnej rzeczywistości, do łez), ale też prowokuje do refleksji, zweryfikowania poglądów i uważnego rozglądania się wokół.Nowa, dynamiczna dyrektor - magister Krystyna Flądra, po powrocie z wakacji w Świnoujściu, pełna zapału, przystępuje do podnoszenia jakości edukacji w Zespole Szkół w Gaciach Halnych. Ambicje nie pozwalają jej spocząć na laurach i zastanawia się, co jeszcze mogłaby zrobić, aby zadowolić organy sprawujące nadzór pedagogiczny. Planuje więc pogłębić współpracę z lokalną społecznością, a w szczególności z sołtysem Waldemarem Piekiełko, który jest rozdarty pomiędzy chorymi ambicjami matki, Adeli Piekiełko, a potrzebami dyrektor Krystyny Flądry.

W humory... Erekcja, wzwód (łac. erectio) - usztywnienie i powiększenie się narządu zbudowanego z ciał jamistych w wyniku zwiększonego dopływu i zmniejszonego odpływu krwi z organu..

Przeczytaj recenzję Erekcja wzrostu. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r EBook Erekcja wzrostu - mobi, epub / Mika Sonnta , 21,04 zł, Erekcja wzrostu Miki Sonnty to książka, która wbrew pozorom jest poważnym głosem na temat polskiej edukacji i życia politycznego, „Erekcja wzrostu" Miki Sonnty to książka, która wbrew pozorom jest poważnym głosem na temat polskiej edukacji i życia politycznego, zwłaszcza w kontekstach małomiasteczkowych. Problemy z erekcją mogą przytrafić się każdemu mężczyźnie, w większości przypadków są wywołane stresem, nadwagą i słabą kondycją fizyczną.

POWIĄZANE KSIĄŻKI