Dowód (nie) osobisty

Dowód (nie) osobisty - Tatev Chakhian | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tatev Chakhian
WYMIAR
5,14 MB
NAZWA PLIKU
Dowód (nie) osobisty.pdf
ISBN
2568019883043

OPIS

Poezja Tatev Chakhian jest jak wiatr, który wieje przez stary las. Z nadzwyczajną lekkością dotyka problemów wrośniętych głęboko w historię jednostki i zbiorowości. Zagląda pod podszewkę codziennych zdarzeń i odsłania ich tajemniczą, nieoczywistą naturę. Świat jawi się Chakhian jako cyrk dla dorosłych, w którym strzały padają na serio, a lew odgryza głowę treserowi. Albo jako hotel, gdzie „powstają wyłącznie wiersze/ krótkie jak jednorazowe mydło/ małe jak butelki w minibarze/ i urywane jak uśmi

Nie sprawdza numeru dowodu osobistego, ponieważ w czasie życia osoba może mieć wiele dowodów osobistych - mówi Piotr Telusiewicz prezes E- Sądu z Lublina. Sprawdź, czy dowód osobisty jest gotowy. Nowy dowód osobisty (w tym e-dowód) możesz odebrać po 30 dniach od złożenia wniosku, jednak zazwyczaj jest gotowy wcześniej.

Wniosek o dowód z warstwą elektroniczną można składać: w dowolnym urzędzie gminy, niezależnie od adresu zameldowania, Dowód osobisty (e-dowód) wydany po 4 marca 2019 roku. 10 lat - dla osób w wieku od 5 lat, 5 lat - dla osób w wieku do 5 lat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI