44 dni

44 dni - Daniel Hurlak | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Daniel Hurlak
WYMIAR
7,86 MB
NAZWA PLIKU
44 dni.pdf
ISBN
1213510629842

OPIS

Tomasz, choć jest Polakiem i to po Polsce właśnie głównie się tuła, mniej lub bardziej czuje się jak w czeskim filmie. Od dłuższego czasu obarczony zadaniem, którego sensu nie rozumie, usilnie realizuje je z braku laku i dla niego samego nie do końca pojętej żądzy odkrycia co stanie się, gdy będzie już po wszystkim. Tajna misja powierzona przez jego przyjaciela, Jacka, tak samo go ekscytuje, co wykańcza. Nie jest to bowiem byle co. Tomasz wpadł jak śliwka w kompot w rolę zabójcy na zlecenie, któ

Od dłuższego czasu obarczony zadaniem, którego sensu nie rozumie, usilnie realizuje je z braku laku i dla niego samego nie do końca pojętej żądzy odkrycia co stanie się, gdy będzie już po wszystkim. Tajna misja powierzona przez jego przyjaciela, Jacka, tak ... 41 dni nadziei (2018) Adrift - Dwoje zakochanych młodych żeglarzy wyrusza w rejs przez Pacyfik do odległej o tysiące kilometrów Kalifornii.

Nie mieliśmy szansy na dotyk... Głębia ostrości „44 dni - koszmar wojny", 24.01.2021 27 września 2020 roku wybuchła nowa wojna, krwawa wojna pomiędzy Azerbejdżanem a Armenią o Górski... Dodaj do mojej listy 44 dni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI