Z dziećmi w Atenach. Subiektywny przewodnik rodzinny

Z dziećmi w Atenach. Subiektywny przewodnik rodzinny - Alicja Kordos | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alicja Kordos
WYMIAR
6,21 MB
NAZWA PLIKU
Z dziećmi w Atenach. Subiektywny przewodnik rodzinny.pdf
ISBN
4525627314050

OPIS

Ten przewodnik powstał z myślą o wszystkich rodzicach, którym nie wystarczy zabawa z dziećmi w piaskownicy pod blokiem ani nawet na plaży w Międzyzdrojach. O rodzicach, ktorzy chcą dzielić z dziećmi pasję podroży i miłość do Aten. Bez względu na to, czy będziemy w stolicy Grecji tylko dzień lub dwa, całe tygodnie czy miesiące, dobrze jest zadbać o to, by dzieci jak najprzyjemniej spędziły czas, bawiąc się i ucząc, by później dobrze wspominały tę wizytę i zapragnęły tu wrócić. Maluchy mogą być niezwykłymi przewodnikami: zabiorą nas w miejsca, które z punktu widzenia dorosłych wydawały się zupełnie nieciekawe, dopóki nie zobaczyliśmy ich oczami zafascynowanego dziecka.

Wizyta w Muzeum Akropolu. Alternatywa dla tych, którym, tak jak nam, nie chce się wspinać z dziećmi na Akropol, a chcą poczuć ducha odległych czasów i na własne oczy zobaczyć starożytne rzeźby, fragmenty budowli oraz inne bezcenne, archeologiczne znaleziska. Kup teraz.

Subiektywny przewodnik rodzinny 365g, Alicja Kordos, język: Polski Oto nasze pomysły na ciekawe spędzenie czasu z dziećmi w Atenach: 1. Wizyta w Muzeum Akropolu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI