Usta Vivien Leigh

Usta Vivien Leigh - Paulina Korzeniewska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paulina Korzeniewska
WYMIAR
11,29 MB
NAZWA PLIKU
Usta Vivien Leigh.pdf
ISBN
3805585155912

OPIS

Długo oczekiwany, debiutancki tomik poetycki Pauliny Korzeniewskiej pt.: "Usta Vivien Leigh" jest już w sprzedaży. Ciekawa, pełna niezwykłych spostrzeżeń ksiażka jest nagrodą w ogólnopolskim konkursie poetyckim "Młodzi na łodzi" realizowanym przez Baramasole (we współpracy z IBL PAN).Tomik Pauliny Korzeniewskiej to zbiór ulotnych, niekiedy ironicznych zapisków w życia. To studium dojrzewania, podróży wgłąb siebie. To także książka o podróży w dosłownym tego słowa znaczeniu. Czytając ją ma się wrażenie, że każda zmiana miejsca wzbogaca nas o nowe doświadczenia. "Usta Vivien Leigh" traktują również o rodzącej się kobiecości. Na początku nieśmiałej i nieświadomej, pod koniec wyrafinowanej. Dawid Jung, autor przedmowy do tegoż tomiku, przytoczył słowa Vivien Leigh: "Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety, które nie wiedzą, że są piękne". Zapraszamy do księgarń, przekonajcie się, czy te słowa mogą być mottem debiutu Pauliny Korzeniewskiej. Naszym zdaniem - tak.

Szczególnie, że Vivien Leigh zarówno w życiu osobistym, jak i w zawodowym nierzadko odgrywała role uwodzicielskiej femme fatale. Zanim Vivien Leigh zagrała Scarlett O'Harę, w Hollywood kwitła kariera Jean Harlow (Theatrical Romantic). Vivien leigh na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Książka Usta Vivien Leigh / Paulina Korzeniewska, Bramasole, 14,69 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Usta Vivien Leigh, KORZENIEWSKA PAULINA, 12,6 zł. Długo oczekiwany, debiutancki tomik poetycki Pauliny Korzeniewskiej pt.: Długo oczekiwany, debiutancki tomik poetycki Pauliny Korzeniewskiej pt.: "Usta Vivien Leigh" jest już w sprzedaży.

POWIĄZANE KSIĄŻKI