Poezja i sztuka na progu nazizmu

Poezja i sztuka na progu nazizmu - Joachim Ringelnatz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joachim Ringelnatz
WYMIAR
9,55 MB
NAZWA PLIKU
Poezja i sztuka na progu nazizmu.pdf
ISBN
2790645598201

OPIS

Polsko-niemiecka publikacja Joachim Ringelnatz. Poezja i sztuka na progu nazizmu zawiera esej Hilmara Klutego, dziennikarza i biografa Ringelnatza, tekst kuratorski Delfiny Jałowik i Jürgena Kaumköttera oraz obszerne kalendarium zawierające zdjęcia książek, fotografie archiwalne i wiersze Ringelnatza. Znajdują się w niej także opisy prac stworzone przez pisarzy polskich i niemieckich, między innymi Andrzeja Franaszka, Janusza Głowackiego, Jakuba Kornhausera, Bronkę Nowicką, Marię Annę Potocką, Olgę Tokarczuk i Adama Zagajewskiego

Opisy wybranych prac artysty napisali znani pisarze polscy i niemieccy. Joachim Ringelnatz Poezja i sztuka na progu nazizmu. Kuratorzy: Delfina Jałowik, Jürgen Kaumkötter Czas trwania wystawy: 4.10.2017-25.3.2018 Miejsce: budynek A, Galeria Alfa Poezja i sztuka na progu nazizmu [Ringelnatz, Joachim] on Amazon.com.au.

Księgarnia internetowa merlin.pl / for English please scroll down /Joachim Ringelnatz (1883-1934) należy do klasyków niemieckiej poezji. Fragmenty jego pełnych humoru i dystansu do rzeczywis... Informacje o Poezja i sztuka na progu nazizmu Ringelnatz - 7200048111 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI