Elizje

Elizje - Eliza Kącka | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eliza Kącka
WYMIAR
5,12 MB
NAZWA PLIKU
Elizje.pdf
ISBN
5658567326729

OPIS

Eliza Kącka ? nie mając wyboru, urodziła się w 1982 roku. Od tego czasu zagubiona ? w efekcie doktorka nauk humanistycznych, a przy tym recenzentka, redaktorka antologii poetyckiej, współpracowniczka czasopism etc. Od paru lat prowadzi nasłuchy miejskie i wielkomiejskie. W dzieciństwie nie czytała bajek, więc teraz je opowiada. Do niedawna szukała schronienia w zasiekach możliwie hermetycznych powieści, a jej zagubienie było mniej epickie.Bynajmniej nie uważa się za królewnę.Żeby istniały kr

Częściej jednak przedstawiana jako kraina nad Oceanem, na zachodnich krańcach świata - miejsce wiecznej szczęśliwości i wiecznej wiosny. Może i są uwodzicielskie, ale to nie znaczy, że chcą się za wszelką cenę podobać. Bo czasem ustawiają się tyłem do czytelnika i stają się krnąbrne.

Bo tylko sprytnie udają powiastki o jakichś para-królewnach. A przecież to teksty o tekstach, być może o sam ELIZJA ALEKSANDER KASPRZAK NIP 6272489739 ul.

POWIĄZANE KSIĄŻKI