Sęp. Kryminały przedwojennej Warszawy

Sęp. Kryminały przedwojennej Warszawy - Henryk Nagiel | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Henryk Nagiel
WYMIAR
4,56 MB
NAZWA PLIKU
Sęp. Kryminały przedwojennej Warszawy.pdf
ISBN
4867367240766

OPIS

 Warszawa, Mazowsze, lata 80. XIX wieku. W Rogowie pod Warszawą zostaje zamordowany cieszący się dużym szacunkiem wśród miejscowych ksiądz Andrzej. Podejrzenia policji szybko padają na jego podopiecznego ? sierotę Stefana Polnera. Polner zostaje oskarżony o zabójstwo. Czy uda się go uratować jego przyjaciołom? Jaki w tym udział ma tajemniczy Sęp, którego nikt nie zna, ani nie widział? Czy pomoże znany z „Tajemnic Nalewek” detektyw Fryga? „Sęp” jest jednym z najstarszych polskich kryminałów, niew

Sprawdź! „Sęp" jest jednym z najstarszych polskich kryminałów, niewznawianym od 1889 roku i przez to zachowanym tylko w kilku egzemplarzach (!). Unikat! Najbardziej oczekiwana książka roku 2014 naszego wydawnictwa! 16.

W Rogowie pod Warszawą zostaje zamordowany cieszący się dużym szacunkiem wśród miejscowych ksiądz Andrzej. Podejrzenia policji szybko padają na jego podopiecznego - sierotę Stefana Polnera.

POWIĄZANE KSIĄŻKI