Ultima

Ultima - Stephen Baxter | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephen Baxter
WYMIAR
6,74 MB
NAZWA PLIKU
Ultima.pdf
ISBN
6707313098299

OPIS

Fascynująca powieść science fiction o eksploracji alternatywnych wszechświatów i głębokich otchłani czasuNa planecie Per Ardua krążącej wokół gwiazdy Proxima odkryto artefakty obcych - Włazy, które pozwalają ludziom pokonywać lata świetlne, jakby wkraczali do innego pokoju. Ale ta nowo odkryta łatwość podróżowania w przestrzeni ma konsekwencje....Gdy ludzkość odkrywa prawdziwą naturę wszechświata, ujawnia się przerażająca prawda. Wszyscy mamy niezliczone przeszłości zbiegające się w tej jednej teraźniejszości - a nasza przyszłość jest przerażająco skończona. We wszechświecie są umysły liczące miliardy lat, które nami sterują i mają wobec nas pewne plany, niezbyt przyjazne.Czas walczyć, by odzyskać kontrolę nad swoim losem i uniknąć zagłady….„Ultima to tour de force space opery, powieść, w której nieokiełznana wyobraźnia autora tworzy wizję pełną niezwykłych pomysłów. To prawdziwa uczta dla każdego fana fantastyki i jest już jasne, że Baxter to najwybitniejszy spadkobierca Arthura C. Clarke’a!”.SFFWorld

Album uzyskał status złotej płyty.. Na płycie znajduje się piętnaście utworów, z czego piętnasty jest drugą, rozbudowaną wersją czternastego. Na portalu obsługi zadłużenia eUltimo.pl sprawdzisz Twój stan zadłużenia w Ultimo i możesz wybrać ofertę spłaty długu w ratach.

FAŁATA 1 - 58-560 Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój (Polska) 75 Wyświetl numer. Godziny otwarcia .

POWIĄZANE KSIĄŻKI