Rachunek obcego sumienia

Rachunek obcego sumienia - Mirosław Prandota | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mirosław Prandota
WYMIAR
7,87 MB
NAZWA PLIKU
Rachunek obcego sumienia.pdf
ISBN
4142347360051

OPIS

„Rachunek obcego sumienia” to pewnego rodzaju spowiedź bohaterów, jak również próba rozgrzeszenia oprawców, z rąk których ginęły ich najbliższe rodziny. Wojna nikogo nie oszczędziła, bo ci, którzy ją przeżyli zmienili się na zawsze. Bohaterowie ukazani w powieści pochodzą z zupełnie innych warstw społecznych. Poniekąd nigdy się nie spotkali, nawet nie wiedzieli o swoim istnieniu, a jednak los w pewien sposób łączy ich ze sobą. Jeden z bohaterów książki do okresu wojny odnosi się z sarkazmem. Czu

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Rachunek obcego sumienia" Mirosława Prandoty to pewnego rodzaju spowiedź bohaterów, jak również próba rozgrzeszenia oprawców, z rąk których ginęły ich najbliższe rodziny. Informacje o RACHUNEK OBCEGO SUMIENIA, MIROSŁAW PRANDOTA - 7724179572 w archiwum Allegro.

Sprawdź 8 recenzji. Książka w kategorii Obyczajowe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI