Organizacja życia kulturalnego w społeczeństwie obywatelskim na tle gospodarki rynkowej. Czasy kultu

Organizacja życia kulturalnego w społeczeństwie obywatelskim na tle gospodarki rynkowej. Czasy kultu - Andrzej Tadeusz Kijowski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Tadeusz Kijowski
WYMIAR
5,76 MB
NAZWA PLIKU
Organizacja życia kulturalnego w społeczeństwie obywatelskim na tle gospodarki rynkowej. Czasy kultu.pdf
ISBN
2763436640754

OPIS

"Czasy kultury 1789-1989" to okres od Rewolucji Francuskiej po unifikujące Europę aksamitne rewolucje poprzedzające powstanie Unii Europejskiej kiedy to ukształtowało się i zostało uznane za obowiązujące pojęcie kultury. Kultura stała się w tym czasie religią - jej działacze kapłanami. Instytucje kultury zaczęto nazywać "świątyniami sztuki". Doszło do procesu podobnego jak w upadającym Rzymie, gdzie dla utrzymania jedności cywilizacyjnej imperium domagano się zgody podbitych na ustawienie lokaln

Kijowski Organizacja ¿ycia kulturalnego w spo³eczeñstwie obywatelskim na tle gospodarki rynkowej. Czasy kultury (1789-1989) Warszawa 2015 C 56.indd 206 2016-04-27 19:44:12 Menedżer kultury ma ograniczony wpływ na stronę artystyczną przedsięwzięcia.

Published Warszawa : Polskie Towarzystwo Historyczne : Wydawnictwo Neriton, 2015. Description 212 pages ; 21 cm. Stanford Libraries' official online search tool for books, media, journals, databases, government documents and more. "Czasy kultury 1789-1989" to okres od Rewolucji Francuskiej po unifikujące Europę aksamitne rewolucje poprzedzające powstanie Unii Europejskiej kiedy to ukształtowało się i zostało uznane za obowiązujące pojęcie kultury.

POWIĄZANE KSIĄŻKI