Przebudzenie

Przebudzenie - Jacek Jakubowski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Jakubowski
WYMIAR
10,15 MB
NAZWA PLIKU
Przebudzenie.pdf
ISBN
4188730251457

OPIS

Książka przenosi nas w świat życia młodych ludzi, którzy postanowili kształcić się na studiach.„Przebudzenie” to wspomnienia z życia studenckiego. Większość to sytuacje fikcyjne, jednak można tę książkę uznać za coś w rodzaju spowiedzi. Przedstawia rok z życia Marcina, studenta budownictwa. Są tu więc imprezy studenckie, sceny z klubów osiedla akademickiego, są obserwacje z wydziału, a nade wszystko są uczuciowe problemy, wzloty i upadki życia osobistego młodych ludzi. Młodzi ludzie dopiero t

Duża część z Was kojarzy „Przebudzenie" głównie z naszym forum dyskusyjnym. Miło mi poinformować, że to miejsce nabrało właśnie nowych kolorów - ściślej mówiąc, odświeżyliśmy szatę graficzną, tym samym integrując jeszcze bardziej forum z naszym serwisem www. Przebudzenie.

Dzieło Harrisa zgłębia naturę świadomości, wyjaśnia, jak medytować, a także przestrzega przed samozwańczymi guru. A. de Mello "Przebudzenie" Wszyscy pytają mnie, co się stanie, kiedy już się przebudzą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI