Odzyskane uczucia

Odzyskane uczucia - Diana Palmer | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Diana Palmer
WYMIAR
12,24 MB
NAZWA PLIKU
Odzyskane uczucia.pdf
ISBN
8140359546614

OPIS

Czasem miłość każe na siebie długo czekać, po drodze łamiąc nam serce…J.C. Calhoun, ochroniarz i były policjant, prowadzi ranczo w Wyoming, z dala od cywilizacji. Stracił zaufanie do ludzi, kiedy przed laty dowiedział się, że narzeczona zaszła w ciążę z innym.Za rozstaniem J.C. z Colie stało jednak coś innego niż zdrada, a J.C. został celowo wprowadzony w błąd. Kiedy brat Colie wpadł w złe towarzystwo, stała się ona świadkiem zdarzenia, które mogło pogrążyć szefa miejscowego gangu. Colie wybrała ucieczkę, żeby chronić siebie i bliskich, lecz od tamtej pory nieustannie grozi jej niebezpieczeństwo.Pewnego dnia J.C. spotyka zagubioną dziewczynkę, która twierdzi, że jej matkę zabito. Okazuje się, że kobietą jest… Colie, Czy J.C. pozna w końcu całą prawdę?

Fabuła jest bajkowa, bardzo naciągana, przesłodzona, ale w tej mieszance jest coś ... Kup teraz na Allegro.pl za 25,60 zł - Odzyskane uczucia z miasta Poznań. Stan: nowy.

Formaty epub, mobi. Pobierz Online. Odzyskane uczucia - mobi, epub, eBook.

POWIĄZANE KSIĄŻKI