Zarządzanie marzeniami / Managing Your Dreams 3+

Zarządzanie marzeniami / Managing Your Dreams 3+ - Michał Zawadka | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Zawadka
WYMIAR
3,84 MB
NAZWA PLIKU
Zarządzanie marzeniami / Managing Your Dreams 3+.pdf
ISBN
4386435031131

OPIS

Zarządzanie marzeniami jest pierwszą tego typu publikacją dla dzieci na rynku. Autor łączy przesłanie wierszy z zabawą w zarządzanie własnymi planami. W części interaktywnej młodzi czytelnicy wyznaczą swoje marzenia, nauczą się wartości swojej pracy i poznają konsekwencje swoich działań. Na końcu publikacji czeka niespodzianka w postaci zachęcających do działania zakładek motywacyjnych.Wydanie drugie zostało wzbogacone o scenariusze dla rodziców, które pomogą wytłumaczyć dzieciom postawy i zachowania, opisane w wierszach.

Tym, którzy wiedzą, że błąd nie jest porażką, i że żadne zadanie nie jest za trudne, gdy rozłożymy je na etapy. Zwłaszcza, kiedy jesteśmy świadomi, że „nie musimy być mistrzem żeby zaczynać, lecz musimy zacząć, by nim się ... Zarządzanie marzeniami.

Mind&Dream Książki - Dla dzieci i młodzieży - Opowieści, opowiadania - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej ... Zarządzanie marzeniami / Managing Your Dreams 3+ Zawadka Michał. 39,60 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI