Houdini i Conan Doyle

Houdini i Conan Doyle - Christopher Sandford | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Christopher Sandford
WYMIAR
9,98 MB
NAZWA PLIKU
Houdini i Conan Doyle.pdf
ISBN
4706885805823

OPIS

Pasjonująca historia przyjaźni dwóch niezwykłych osobowości: najpopularniejszego pisarza późnowiktoriańskiej Anglii, sławnego na całym świecie autora opowieści o Sherlocku Holmesie i zawodowego iluzjonisty, „króla ucieczek i uwalniania się z kajdanek”, niekwestionowanego mistrza iluzji i manipulacji swoich czasów.Co łączyło Arthura Conan Doyle’a ? idealnie doskonały okaz Anglika, lekarza, żeglarza, miłośnika sportu, satyryka szkocko-irlandzkiego pochodzenia, urodzonego w rodzinie katolickiej,

Sir Arthur wprowadzając do powieści detektywistycznej naukowe rozumowanie z tak wielu dziedzin, jak: psychiatria, psychologia, chemia, balistyka, toksykologia, czy antropometria; Houdini pozwalając ... Pasjonująca historia przyjaźni dwóch niezwykłych osobowości: najpopularniejszego pisarza późnowiktoriańskiej Anglii, sławnego na całym świecie autora opowieści o Sherlocku Holmesie i zawodowego iluzjonisty, „króla ucieczek i uwalniania się z kajda... Houdini e Conan Doyle: storia di una strana amicizia. di Massimo Polidoro.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Sprawdź niskie ceny i kup Houdini i Conan Doyle w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! 14 HOUDINI I CONAN DOYLE Osłaniając oczy, jak gdyby zerkał w niebiosa, dodał że „Louise oraz wielu innych jest dziś tutaj z nami".

POWIĄZANE KSIĄŻKI