Wszystkie winy Izraela. Inne listy do innej pani Z.

Wszystkie winy Izraela. Inne listy do innej pani Z. - Andrzej Koraszewski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Koraszewski
WYMIAR
10,1 MB
NAZWA PLIKU
Wszystkie winy Izraela. Inne listy do innej pani Z..pdf
ISBN
6737047461081

OPIS

Andrzej KoraszewskiPublicysta, były dziennikarz i wicedyrektor Polskiej Sekcji BBC, publicysta paryskiej „Kultury”, działacz opozycyjny. Laureat nagrody publicystycznej im. Juliusza Mieroszewskiego. Studiował socjologię na Uniwersytecie Warszawskim, w 1971 roku wyemigrował do Szwecji, przez krótki okres czasu pracował na wydziale socjologii na uniwersytecie w Uppsali, zajmował się dziennikarstwem, pracował w Instytucie Historii Ekonomii w Lund. Na emigracji publikował w „Aneksie”, w „Kulturz

Inne listy do innej Pani Z. Andrzej Koraszewski.

| Koraszewski Andrzej | Błękitna Kropka. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Książka Wszystkie winy Izraela Inne listy do innej pani Z.

POWIĄZANE KSIĄŻKI