Malowanki na szkle

Malowanki na szkle - Beata Gołembiowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Gołembiowska
WYMIAR
6,22 MB
NAZWA PLIKU
Malowanki na szkle.pdf
ISBN
1348886513807

OPIS

Cztery kobiety, cztery opowieści. Jedna przeplata się z drugą, tworząc barwne obrazy.Jola ? zapalona profesor arachnologii, dotychczasowy wróg wiązania się z kimkolwiek, dobiega pięćdziesiątki i zaczyna marzyć o założeniu rodziny. Podczas wakacyjnego wypadu w Tatry poznaje przystojnego górala, malarza Jędrka. Kiedy Jędrek oświadczy się jej, godzi się na małżeństwo. Michalina ? matka Joli, zawiedziona życiem, zgorzkniała, dawno przestała wierzyć w miłość. Jedyną istotą, którą potrafi obdarzyć u

Opowiedziane tu historie pokazują, jak wielką siłę ma miłość. Ta prawdziwa, mieniąca się różnymi odcieniami - zarówna macierzyńska ... Ogłoszenia o tematyce: obrazki malowane na szkle na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.

Mimo kruchości i chłodu szklanej tafli, obraz daje ... Cztery kobiety, cztery opowieści. Jedna przeplata się z drugą, tworząc barwne obrazy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI