Kto powstrzyma olbrzyma? O Dawidzie i Goliacie, choć inaczej

Kto powstrzyma olbrzyma? O Dawidzie i Goliacie, choć inaczej - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,99 MB
NAZWA PLIKU
Kto powstrzyma olbrzyma? O Dawidzie i Goliacie, choć inaczej.pdf
ISBN
4332478015100

OPIS

Odwaga chłopca, który bez osłony miecza i zbroi stanął przeciw budzącemu grozę Goliatowi, skłania do refleksji.Przekonajmy się, że ta dawna opowieść pozostaje żywa pomimo upływu wieków.Pisana wierszem, w atrakcyjny i zabawny sposób przybliży najmłodszym przesłanie biblijnej historii.Jaki olbrzym! Ale wielki!Co on je? Same serdelki?Mieczem tnie i budzi strach.Kto to taki? Goliat z Gat!- Stańcie walczyć przeciw złu!- Wolę zajrzeć w gardło lwu!- Ja spróbuję, czy się udaZłapać tego wielkoluda!- Ty, Dawidzie? Chyba śnisz!On cię złowi jak kot mysz!

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem * ... O Dawidzie i Goliacie, choć inaczej 15,00 z ... Czy biblijny Dawid może stać się wzorem dla naszych dzieci? Odwaga chłopca, który bez osłony miecza i zbroi stanął przeciw budzącemu grozę Goliatowi, skłania do refleksji.

Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do -35%.

POWIĄZANE KSIĄŻKI