Jak wydać i skutecznie wypromować książkę?

Jak wydać i skutecznie wypromować książkę? - Krystyna Bezubik | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krystyna Bezubik
WYMIAR
10,85 MB
NAZWA PLIKU
Jak wydać i skutecznie wypromować książkę?.pdf
ISBN
3455014072114

OPIS

Napisałaś książkę i zastanawiasz się co dalej? Co zrobić, by trafiła na półki księgarni i do rąk czytelników? A może marzysz też o życiu z pisania? Właśnie dla Ciebie jest poradnik "Jak wydać i skutecznie wypromować książkę"Dowiesz się z niego:-jak wydać swoją książkę - samodzielnie czy przez wydawnictwo?-jak chronić swoje prawa autorskie - czy wydawnictwo może ukraść moją książkę?-jaka umowa z wydawnictwem jest najkorzystniejsza?-co zrobić, by dotrzeć do czytelników i zainteresować ich swoją publikacją - jak ją promować i sprzedawać?

Bardzo mi się podobała"? Taka opinia od czytelnika jest czymś wspaniałym. Przecież nie piszesz książki po to, by ją trzymać w szufladzie, piszesz ją, by ludzie chcieli... Jak wydać i skutecznie wypromować książkę? 2019 wydanie 2 .

To najbardziej przystępna książka o wydawaniu książki, jaką czytałam. Przykłady włącznie z cenami i dużym naciskiem na sposoby promowania swojego dzieła jeszcze przed jego wydaniem czasem są proste, a czasem zaskakują. Oczywiście, że chcesz wydać swoją książkę, tylko nie wiesz, od czego zacząć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI