100 wybitnych postaci Warmii i Mazur

100 wybitnych postaci Warmii i Mazur - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,69 MB
NAZWA PLIKU
100 wybitnych postaci Warmii i Mazur.pdf
ISBN
5843047384547

OPIS

W regionie takim jak nasz, o bogatej historii, gdzie przeplatają się dzieje różnych narodów, warto poszukać tych elementów, które mówią o jego tożsamości, a jednocześnie wpisują go w przestrzeń kultury polskiej i europejskiej. W ocenie twórców tej książki takimi elementami są po prostu ludzie. Zarówno ci, którzy się tu urodzili, jak i ci, którzy tu przyszli. Swą działalnością, często wychodzącą daleko poza granice regionu, kształtowali go, zmieniali, a wreszcie rozsławiali.Wybór stu osób ma ch

Achremczyka i J. Kiełbika - to wyjątkowa książka wydana z okazji obchodów stulecia odzyskania niepodległości 100 wybitnych postaci Warmii i Mazur, pod red.

Kiełbika - to wyjątkowa książka wydana z okazji obchodów stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę we współpracy Ośrodka Badań Naukowych i Towarzystwa Naukowego im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Olsztynie. Książka 100 wybitnych postaci Warmii i Mazur autorstwa Opracowanie zbiorowe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 74,99 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI