Podróż poza wszelkie wątpliwości

Podróż poza wszelkie wątpliwości - Bruce Moen | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bruce Moen
WYMIAR
11,14 MB
NAZWA PLIKU
Podróż poza wszelkie wątpliwości.pdf
ISBN
5745178536400

OPIS

Większość nas spodziewa się, że wizyta w świecie zmarłych jest podróżą w jedną stronę odbywaną tylko raz. Bruce Moen uważa, że jest inaczej. Dowiedz się, czego doświadczył w czasie swoich podróży do świata niefizycznego.Moen podjął się zdumiewającego zadania: przekazuje zmarłym informacje i pomaga im iść dalej, wykorzystując podczas tzw. odzyskań to, czego nauczył się dzięki programowi Linia Życia, prowadzonemu przez Instytut Monroe’a. Moen opowiadał o początkach tych podróży i swoim sceptycyzmie w pierwszej książce z tej serii: Podróże w nieznane. Teraz z kolei zabiera nas na naukę samodzielnego latania. Pomoc udzielana zagubionym duszom przekonała Moena, że świat Życia po Śmierci istnieje naprawdę i że możemy nawiązać z nim kontakt, zaznaczyć go na mapach i podróżować przez niego. Ośmiel się towarzyszyć nieustraszonemu badaczowi światów niefizycznych i podąż z nim – poza granice strachu, poza wszelkie wątpliwości.Moen - jak pisze w książce - jest zwyczajnym człowiekiem, więc wykształcenie umiejętności poruszania się w wielowymiarowej rzeczywistości nie było dla niego łatwe. Jako inżynier stworzył zatem własne techniki pracy z umysłem ułatwiające przenoszenie się do światów nam na co dzień niedostępnych. Pozwolą one zrozumieć, co dzieje się z naszą świadomością, gdy kończymy ziemską egzystencję. Daje to zupełnie nowe spojrzenie na proces życia i umierania.

Dowiedz się, czego doświadczył w czasie swoich podróży do świata niefizycznego. Podróż poza wszelkie wątpliwości Moen podjął się zdumiewającego zadania: przekazuje zmarłym informacje i pomaga iść dalej, wykorzystując podczas tzw. odzyskań to, czego nauczył się dzięki programowi Linia Życia, prowadzonemu przez Instytut Monroe'a. Bruce Moen - Podróż poza wszelkie wątpliwości: Tropem astralnych wypraw Roberta MonroeWiększość z nas spodziewa się, że wizyta w świecie zmarłych jest podróżą w jedną stronę, odbywaną tylko raz.

suma: 0,00 | Moje konto Magiczne Bestsellery Odkryj fascynujący świat życia po śmierci z jego wytrwałym badaczem i wyrusz w swoją „podróż poza wszelkie wątpliwości". Grażyna Byczukowa, Paweł Byczuk, trenerzy Podróży Niefizycznych wg metody Bruce'a Moena Podróż poza wszelkie wątpliwości 39,90 zł BRUCE MOEN.

POWIĄZANE KSIĄŻKI