Dziewczynka według Bożego serca

Dziewczynka według Bożego serca - Elizabeth George | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elizabeth George
WYMIAR
8,6 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczynka według Bożego serca.pdf
ISBN
1501325684167

OPIS

Spełnij swoje marzenia i stań się dziewczynką według Bożego serca!Praca domowa! Przyjaciele! Zajęcia! Rodzice! Życie nastoletniej dziewczynki jest pełne tak wielu wyzwań ? a czasami tak dużego zamieszania! Jak mogę znaleźć prawdziwego przyjaciela? Jak mogę się dogadać z moimi braćmi czy siostrami? Jak mogę wygospodarować czas dla Jezusa w swoim intensywnym życiu? Skąd mogę się dowiedzieć, co jest właściwe ? co mam mówić i robić ? szczególnie wtedy, gdy ciągle coś knocę?Przeżywając przygodę z

Okładka miękka. Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł) Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy. Przeżywając przygodę z Jezusem, nauczysz się, co oznacza być dziewczynką według Bożego serca - dziewczynką, która Go zna i podąża za Nim poprzez: wzrastanie w miłości do swojej rodziny i swoich przyjaciół - nawet jeśli wygląda na to, że jesteś całkiem sama; Podejmij kroki, by stać się dziewczynką według Bożego serca.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Dziewczynka według Bożego serca | | KSIĄŻKI \ Młodzież | Książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI