Rachunek za szczęście, czyli caffe latte

Rachunek za szczęście, czyli caffe latte - Karolina Wilczyńska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karolina Wilczyńska
WYMIAR
9,95 MB
NAZWA PLIKU
Rachunek za szczęście, czyli caffe latte.pdf
ISBN
2765373558803

OPIS

Kawiarenka za rogiem to miejsce, do którego chce się wracać!Miłka próbuje poradzić sobie z problemami w kawiarence, ale niełatwo myśleć o pracy, gdy życie osobiste znowu się komplikuje. Na dodatek tajemnicza właścicielka kamienicy robi wszystko, by doprowadzić do zamknięcia lokalu.Co na to Tymon? Kto będzie dla Miłki wsparciem w trudnych chwilach? Czy pani Wera wywróży bohaterce dobrą przyszłość? A może przepowie kolejne problemy?Wiele emocji, codzienne zmagania i nieoczekiwane wydarzenia, a do tego aromatyczna kawa i bohaterowie, których znacie i lubicie. Zapraszamy do Kawiarenki za rogiem!

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Napisz recenzję o produkcie: Rachunek za szczęście, czyli caffe latte Twoja ocena. Ocena ogólna.

Nr katalogowy: MR08244176. Okładka: Miękka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI