Los powtórzony

Los powtórzony - Janusz Leon Wiśniewski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janusz Leon Wiśniewski
WYMIAR
8,75 MB
NAZWA PLIKU
Los powtórzony.pdf
ISBN
4246040468910

OPIS

Nowe wydanie jednej z najbardziej znanych powieści Janusza L. Wiśniewskiego.Opowiedziana z wielką wrażliwością niezwykła historia dwojga ludzi. Opowieść o poświęceniu i jego granicach w obliczu wyboru między miłością i samotnością. Tworząc współczesną sagę rodzinną, autor pozostaje wierny fascynacji wiedzą i mądrością - podgląda i analizuje świat z różnych perspektyw w poszukiwaniu odpowiedzi na najważniejsze pytanie: Jak dobrze przeżyć raz dane nam życie?Miłość w tej książce bardzo często boli. Rodzi się w nieufności, z bagażem pamięci o zadanych ranach. Ale gdy się wreszcie pojawia, daje życiu bohatera nowy sens i siłę by zbuntować się przeciwko przeznaczeniu. Janusz L. WiśniewskiJanusz Leon Wiśniewski ( - urodzony w Toruniu w 1954 roku, rybak dalekomorski, doktor informatyki i doktor habilitowany chemii (program komputerowy jego autorstwa stosuje większość najważniejszych firm chemicznych na świecie), profesor Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku. Obecnie mieszka we Frankfurcie nad Menem. Na swojej stronie internetowejnapisał: "Panie, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies..."

Oprócz tego książka ukazuje, jak mądrym autor jest człowiekiem, jak szeroką i głęboką ma wiedzę z różnych dziedzin życia. I za tę wiedzę bardzo go cenię i podziwiam.

- ISBN: 978-83-8169-208-3 Los powtórzony Janusz Leon Wiśniewski . Prószyński i S-ka Los powtórzony Janusz Leon Wiśniewski .

POWIĄZANE KSIĄŻKI