Fakt, nie Mit

Fakt, nie Mit - Aleksandra Stanisławski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Stanisławski
WYMIAR
6,33 MB
NAZWA PLIKU
Fakt, nie Mit.pdf
ISBN
7871738420738

OPIS

Piotr i Ola Stanisławscy (Crazy Nauka) rozbierają na części pierwsze najpopularniejsze mity związane z nauką. Sprawdzają, jakie kryją się w nich błędy i dlaczego tak wielu ludzi w nie wierzy. Wyposażają czytelnika w zestaw narzędzi, które pozwalają dostrzec słabe punkty pseudonaukowych bzdur i rozbrajać je niczym bombę.Fakt nie Mit można czytać od deski do deski, ale też sięgnąć po nią, gdy przy świątecznym stole wuj zaczyna przekonywać, że Ziemia jest płaska, a stryjenka opowiada, jak to jej nieszczelne jelito uleczyła cudowna metoda polecana przez popularnego znachora-spawacza. Autorzy od lat piszą o nauce i pseudonaukowych bzdurach. Niewiele jest mitów, które mogą ich zaskoczyć. A choć stale powstają nowe, to są sposoby, by je wykryć i zdemaskować. I tymi sposobami autorzy dzielą się z czytelnikami.

Przeczytaj recenzję Fakt, nie mit . Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r W październiku 2019 roku w księgarniach pojawiła się nasza książka „FAKT, NIE MIT", w której mierzymy się z najbardziej znanymi naukowymi mitami i fake newsami..

Ten argument wraca za każdym razem, kiedy pojawiają się temperatury niższe, niż się w ostatnich latach przyzwyczailiśmy. Fakt nie mit na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Fakt nie Mit można czytać od deski do deski, ale też sięgnąć po nią, gdy przy świątecznym stole wuj zaczyna przekonywać, że Ziemia jest płaska, a stryjenka opowiada, jak to jej nieszczelne jelito uleczyła cudowna metoda polecana przez popularnego znachora-spawacza.

POWIĄZANE KSIĄŻKI