Urbex History. Wchodzimy tam, gdzie nie wolno

Urbex History. Wchodzimy tam, gdzie nie wolno - Łukasz Dąbrowski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Łukasz Dąbrowski
WYMIAR
6,72 MB
NAZWA PLIKU
Urbex History. Wchodzimy tam, gdzie nie wolno.pdf
ISBN
9838000205984

OPIS

Trzech przyjaciół z pasją do historii. Jeden kanał na YouTubie. Blisko milion fanów.Wszystko zaczęło się od pomysłu wyprawy do Czarnobyla. Wtedy – zafascynowani jego historią i tajemnicami – rozpoczęli przygodę z urban exploration. Odwiedzają obiekty zbudowane przez człowieka, ale już opuszczone i trudno dostępne. Wchodzą tam, gdzie inni boją się postawić stopę.To wędrówka po nieczynnych schronach, fabrykach, miastach widmo, kopalniach, elektrowniach atomowych… Kiedyś tętniły życiem, teraz straszą, a nawet grożą zawaleniem. Eksploratorzy szperają w historii tych obiektów, szukają śladów ich dawnej świetności. W tej książce znajdziesz ogromną dawkę wiedzy, adrenaliny, przygód... i humoru! A także praktyczne wskazówki, jak zacząć odkrywać to, co zapomniane.Nie potrzebujesz drogiego sprzętu – w końcu na swoją pierwszą wyprawę autorzy wyruszyli z latarką z… gazetki „Kaczor Donald”! Do niezapomnianej przygody potrzebny jest tylko dobry pomysł.Odkrywaj, zwiedzaj, przeżywaj. I pamiętaj – z odwiedzanych miejsc zabierz zdjęcia i wspomnienia, a zostaw tylko ślad buta.Do zobaczenia na następnej wyprawie!Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Wchodzimy tam, gdzie nie wolno Wszystkie recenzje książki "Urbex History. Wchodzimy tam, gdzie nie wolno" napisanej przez Łukasz Dąbrowski Nie żałuję.

Wchodzimy tam, gdzie nie wolno już od 28,39 zł - od 28,39 zł, porównanie cen w 34 sklepach. Zobacz inne Historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Urbex History.

POWIĄZANE KSIĄŻKI