Odnawiam dusze. Piosenki, ludzie, czas

Odnawiam dusze. Piosenki, ludzie, czas - Jacek Cygan | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Cygan
WYMIAR
6,71 MB
NAZWA PLIKU
Odnawiam dusze. Piosenki, ludzie, czas.pdf
ISBN
1350562287849

OPIS

Piosenki, które nuci cała Polska.Ludzie, których nigdy nie zapomnimy.Czas, który pozostał w naszych sercach.Dobry autor tekstów to ktoś, kto słowami odmienia ludzkie dusze. Można by rzec - odnawia je. Nikt nie wie tego lepiej niż Jacek Cygan, który odnawia dusze, pisząc inspirujące, dowcipne i wzruszające teksty. Wszyscy je znamy, ale za ich powstaniem często kryją się tajemnice, które teraz możemy odkryć.W książce znajdziemy bardzo osobiste wspomnienie o Zbyszku Wodeckim, niezwykłe historie o tym, jak na prośbę Anny Dymnej pan Jacek napisał piosenkę specjalnie dla Ewy Błaszczyk albo jak dla Grzegorza Markowskiego w jedną noc stworzył jeden z największych przebojów Perfectu. Poznamy też historię Edyty Górniak, która nie obawiała się pewnej nocy sama wyruszyć w podróż pociągiem pełnym rezerwistów.Wymarzona lektura dla wielbicieli książki Życie jest piosenką Jacka Cygana.W zabawnych i wzruszających opowieściach kryje się prawda o niezwykłych artystach, ich osobowościach i talencie. O ludziach bardzo nam bliskich, jak starzy, dobrzy znajomi.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Nikt nie wie tego lepiej niż Jacek Cygan, który odnawia dusze, pisząc inspirujące, dowcipne i wzruszające teksty. Księgarnia w Markach ponad 100 tysięcy produktów. kupuj i odbieraj w sklepie lub wybierz wysyłkę.

Czas, który pozostał w naszych sercach. Dobry autor tekstów to ktoś, kto słowami odmienia ludzkie dusze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI