Mój pierwszy Planer szkolny

Mój pierwszy Planer szkolny - Anna Zawadzka | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Zawadzka
WYMIAR
8,13 MB
NAZWA PLIKU
Mój pierwszy Planer szkolny.pdf
ISBN
3972528828292

OPIS

„Planer szkolny” to jedyne w swoim rodzaju połączenie poradnika, kalendarza i organizera na rok szkolny dla dzieci w wieku 7+. Właściciel Planera krok po kroku zaplanuje swój rok szkolny oraz wszystkie wyzwania, jakie się z nim wiążą. Książka w interaktywny sposób pomoże dziecku odnaleźć się w natłoku zadań i obowiązków, nauczy je radzenia sobie ze stresem czy odnajdywania wewnętrznej motywacji. Współpracując z książką dziecko nie zapomni odrobić pracy domowej, przygotować się na sprawdzian czy napisać referat. „Planer szkolny” to znakomity sposób na podniesienie ocen w szkole i poznanie zdolności, jakie przydają się przez całe życie.Książka porusza zagadnienia związane z organizacją zajęć szkolnych i czasu pozalekcyjnego. Najważniejsze z nich to:- 10 rzeczy, które chcę zrobić w życiu- Bezpieczne korzystanie z Internetu- Cele na rok szkolny- Języki obce – słówka- Ważne daty w tym roku- Kalendarz roczny i miesięczne- Planery na trudniejsze dni- Planery dwutygodniowe- Strategia nauki- Przydatne wskazówki- Pokonywanie problemów- Zapanuj nad emocjami- Umiejętności przyszłości„Planer szkolny” to narzędzie ułatwiające właścicielowi wizualizację celów. Niebanalnie zaprojektowany wciągnie czytelnika, oferując mu atrakcyjną treść i formę. Następnie krok po kroku przeprowadzi go przez zagadnienia związane z planowaniem, wskazując priorytety, podpowiadając jak podzielić duże wyzwania na mniejsze, ucząc przy tym zarządzania swoim czasem.

Szybka dostawa z wielu sklepów! Mój pierwszy planer szkolny Rok szkolny pod kontrola (Polish Edition) [Zawadzka, Anna] on Amazon.com. *FREE* shipping on qualifying offers.

Książka w interaktyw Książka Mój pierwszy planer szkolny. Rok szkolny pod kontrolą autorstwa Zawadzka Anna , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 35,49 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI