Miłośnicy 4 kółek. Jak mądrze użytkować swoje auto i nie dać się oszukać

Miłośnicy 4 kółek. Jak mądrze użytkować swoje auto i nie dać się oszukać - Michał Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał "Michu" Jesionowski
WYMIAR
9,74 MB
NAZWA PLIKU
Miłośnicy 4 kółek. Jak mądrze użytkować swoje auto i nie dać się oszukać.pdf
ISBN
6308045922554

OPIS

Druga część odjechanego bestsellera!Masz już samochód. Uwielbiasz jazdę swoimi czterema kółkami i chcesz dowiedzieć się o nim jak najwięcej, ale trudno Ci odróżnić mity od prawdy?Jeśli tak, to przekonaj się, jak Michał „Michu” Jesionowski w bezkompromisowy sposób rozprawia się z mitami, które od lat funkcjonują w polskiej motoryzacji.Czy samochody z przebiegiem większym niż 200 tys. kilometrów to wraki?Czy instalacja LPG zawsze się opłaca ?Jak naprawdę działają „okazje” na rynku zakupowym?Czy silniki diesla nadają się już tylko do maszyn rolniczych?W książce znajdziesz również praktyczne porady, które pozwolą Ci samodzielnie:użyć oleju innego niż zalecany przez producentawymienić tarcze hamulcowedobrać opony - w tym te wielosezonowewyselekcjonować amortyzatorywymienić żarówki i dowiedzieć się, których absolutnie nie można używaćbezpiecznie zmodyfikować zawieszeniezorientować się, czy koła mniejsze niż przewidział producent uniemożliwiłyby jazdę.Ponadto dowiesz się, jak nie dać się oszukać w warsztacie i być świadomym swoich praw. Dzięki temu będziesz w stanie uniknąć kosztownych pomyłek.Michał „Michu” Jesionowski - najpopularniejszy polski youtuber motoryzacyjny, założyciel kanału Miłośnicy 4 kółek. Nieustannie pokazuje tysiącom internautów, co mogą zrobić ze swoimi samochodami, a swoje niesamowite pomysły bez wahania wciela w życie.Powyższy opis pochodzi od wydawcy."

Zrób to sam już od 25,37 zł - od 25,37 zł, porównanie cen w 32 sklepach. Zobacz inne Samochody i motocykle, najtańsze Premiera książki Miłośnicy 4 kółek.

Miłośnicy 4 kółek. Jak mądrze użytkować swoje auto i nie dać się oszukać ... Miłośnicy 4 kółek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI