Dom na wyspie

Dom na wyspie - Dorota Milli | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Milli
WYMIAR
12,30 MB
NAZWA PLIKU
Dom na wyspie.pdf
ISBN
8773828221676

OPIS

Radosna i rozgadana Alwina zjawia się w Dziwnowie. Wiecznie uśmiechnięta specjalistka od łapania szczęśliwych chwil, podejmuje się fotografowania zmian zachodzących w domu na wydmie. Alwina pragnie miło spędzić czas z dawnymi przyjaciółkami, tymczasem okazuje się, że Lilianna i Wiktoria będą potrzebowały jej pomocy w rozwiązaniu dawnych tajemnic. Więź, która je łączyła przed laty, okaże się bardzo trwała. Wspólnie z miejscowym przystojnym policjantem i ratownikiem, przyjaciółki stawiają czoła nowym trudnościom, których się nie spodziewały. Czy uda się im rozwikłać dawne tajemnice? Kim jest milczący mężczyzna, który stanie na ich drodze? Piękna opowieść o przyjaźni, rodzącej się miłości i zagadkach, które skrywa przeszłość.

Urzeczywistniliśmy inspiracje przywożone z podróży - tych dalszych, ale też lokalnych. Hipsterski duch Tel Awiwu, bezproblemowy klimat Tajlandii, domowa aura włoskich bed & breakfast ... 1 993 domów i mieszkań na sprzedaż Domy Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie - oferty sprzedaży.

Znaleziono 142 ogłoszenia, średnia cena 2 388 773 zł (8227 zł/m²) Znajdż dom na sprzedaż w Grecja. Wybór między 5 090 domów w Grecja z Green-acres.gr. Dom na wyspie .

POWIĄZANE KSIĄŻKI