Dom na wyspie

Dom na wyspie - Dorota Milli | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Milli
WYMIAR
8,70 MB
NAZWA PLIKU
Dom na wyspie.pdf
ISBN
3508949325223

OPIS

Radosna i rozgadana Alwina zjawia się w Dziwnowie. Wiecznie uśmiechnięta specjalistka od łapania szczęśliwych chwil, podejmuje się fotografowania zmian zachodzących w domu na wydmie. Alwina pragnie miło spędzić czas z dawnymi przyjaciółkami, tymczasem okazuje się, że Lilianna i Wiktoria będą potrzebowały jej pomocy w rozwiązaniu dawnych tajemnic. Więź, która je łączyła przed laty, okaże się bardzo trwała. Wspólnie z miejscowym przystojnym policjantem i ratownikiem, przyjaciółki stawiają czoła nowym trudnościom, których się nie spodziewały. Czy uda się im rozwikłać dawne tajemnice? Kim jest milczący mężczyzna, który stanie na ich drodze? Piękna opowieść o przyjaźni, rodzącej się miłości i zagadkach, które skrywa przeszłość.

Hipsterski duch Tel Awiwu, bezproblemowy klimat Tajlandii, domowa aura włoskich bed & breakfast ... 1 993 domów i mieszkań na sprzedaż Domy Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie - oferty sprzedaży. Znaleziono 142 ogłoszenia, średnia cena 2 388 773 zł (8227 zł/m²) Znajdż dom na sprzedaż w Grecja.

Wyspa na którą Pani Dorota nas zaprasza jest pełna wyjątkowych emocji, które towarzyszą nam podczas lektury książki ... "Dom na wyspie" to kolejna książka Doroty Mili, którą dane mi było przeczytać. Pozycja bardzo przyjemna, to druga część cyklu Dziwnów, opisująca losy "sióstr" - trójki dziewczyn, które spędziły razem kilka lat w domu dziecka w Dziwnowie, a po uzyskaniu pełnoletności rozjechały się po Polsce obiecując spotkać się po 10 latach. Jeżeli potrzebują Państwo miejsca na kameralne małe przyjęcie w oryginalnej atmosferze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI