Łapy i ogony

Łapy i ogony - Magda Podbylska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magda Podbylska
WYMIAR
6,83 MB
NAZWA PLIKU
Łapy i ogony.pdf
ISBN
7994734987379

OPIS

W domu Tomika nie było nigdy zwierząt. Tato weterynarz twierdził, że wystarczą mu te w pracy. To się jednak zmieniło gdy rodzice uratowali psa potrąconego na ulicy. Może po wypadku samochodowym, w którym sami niedawno ucierpieli, ich serca stały się wrażliwsze? Było naturalne, że uratowany pies po amputacji nogi zamieszka u nich w domu. A potem przybyli kolejni posiadacze łap i ogonów, którzy zawojowali serca całej rodziny.

W domu Tomika nie było nigdy zwierząt. ... Recenzja książki: Łapy i ogony Recenzuje: Magdalena Galiczek-Krempa W życiu każdej rodziny przychodzi czas, gdy dzieci zaczynają prosić rodziców o futrzaka.

Subaru wita gości i demonstruje wygląd, nawyki i charakter rasy akita inu. ... Łapy i ogony - Magda Podbylska - to tytuł dostępny na Inverso.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI