Terapia filozoficzna - od umiłowania mądrości do dobrego i spełnionego życia. Tom 2

Terapia filozoficzna - od umiłowania mądrości do dobrego i spełnionego życia. Tom 2 - Urszula Wolska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Urszula Wolska
WYMIAR
10,47 MB
NAZWA PLIKU
Terapia filozoficzna - od umiłowania mądrości do dobrego i spełnionego życia. Tom 2.pdf
ISBN
9194312522128

OPIS

Pomysł na serię książek zatytułowanych "Terapia Filozoficzna narodził" się, kiedy uzbierało się już trzydzieści tekstów z filozofii praktycznej, które napisałam i które czytałam oraz omawiałam na forum Salonów Filozoficznych. (...) Wszystkie teksty są też fundamentem prowadzonej przeze mnie terapii filozoficznej. Każdy tom zawiera 9 tekstów problemowych, a ostatni, 10. tekst, poświęcony jest wybranemu przeze mnie filozofowi. Wybieram myślicieli, którzy są mi bliscy i których teksty pomagają nam w czynieniu refleksji nad naszym życiem

... nasze życie rzeczywiście może być ... Terapia filozoficzna 4 - od umiłowania mądrości do dobrego i spełnionego życia - RECENZJE.

2 (E-book)(PDF) Urszula Wolska „Pomysł na serię książek zatytułowanych Terapia Filozoficzna narodził się, kiedy… 23,00 zł Terapia filozoficzna 2 Od umiłowania mądrości do dobrego i spełnionego życia Urszula Wolska. Von Borowiecky Terapia filozoficzna 2 Od umiłowania mądrości do dobrego i spełnionego życia Urszula Wolska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI