[OUTLET] Doradca smaku 2

[OUTLET] Doradca smaku 2 - Michel Moran | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michel Moran
WYMIAR
5,14 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Doradca smaku 2.pdf
ISBN
2689843558002

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Książka powstała na podstawie programu telewizyjnego Doradca smaku. Zawiera 80 różnorodnych przepisów na potrawy, których przygotowanie utrwalone zostało "krok po kroku" na fotografiach. Michel Moran, znany kucharz, restaurator i juror polskiej edycji programu MasterChef , który zyskał ogromną sympatię telewidzów, stara się zachęcić czytelników do samodzielnego przygotowywania potraw w domu, pokazać, jak każdy z nas w prosty sposób i szybko może stworzyć potrawy smaczne, zdrowe, godne najlepszych szefów kuchni.Książka będzie prezentowana w programie Doradca smaku w kwietniu 2015 roku.

... Sos grzybowy - DoradcaSmaku - ten przepis cieszy się popularnością, sprawdź. Doradca smaku na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! "Doradca smaku" doczekała się kolejnej części oraz została bardzo pozytywnie odebrana przez krytyków.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! "Doradca smaku" doczekała się kolejnej części oraz została bardzo pozytywnie odebrana przez krytyków. Sięgnąć możemy również po "Moje smaki", która była pierwszą pozycją, która zawierała przepisy na sekretne i ulubione dania kucharza.

POWIĄZANE KSIĄŻKI