Ćwiczenia duchowne

Ćwiczenia duchowne - Św. Ignacy Loyola | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Św. Ignacy Loyola
WYMIAR
3,67 MB
NAZWA PLIKU
Ćwiczenia duchowne.pdf
ISBN
8473139491720

OPIS

Klasyczny tekst Ćwiczeń św. Ignacego, zatwierdzony przez wszystkich papieży od XVI wieku po dziś jako najlepszy sposób odprawiania rekolekcji. Książeczka służąca zarówno dającym rekolekcje, jak i wszystkim, którzy już je odbyli i pragną podtrzymać w sobie ich owoce. Uzupełniona o dodatek zawierający informacje o jezuickich domach rekolekcyjnych.

Odprawiane w ten sposób Ćwiczenia duchowe - z całym zaangażowaniem, otwartością i hojnością wobec Boga - stają się doskonałą szkołą ... Ćwiczenia duchowne. powiązane treści: Słownik terminów ignacjańskich.

Doświadczenie Ćwiczeń było doświadczeniem odwiecznej Prawdy, wspaniale uporządkowanej, zawsze mocnej i bezpośrednio stosowanej w życiu codziennym na ... Ćwiczenia Duchowne to "wszelkie sposoby przygotowania i usposobienia duszy do usunięcia wszystkich uczuć nieuporządkowanych, a po ich usunięciu do szukania i znalezienia woli Bożej w takim uporządkowaniu swego życia, żeby służyło dla dobra i zbawienia duszy" (Ćwiczenia Duchowne, 1). Z reguł o rozeznawaniu duchów: Lękliwa kobieta: Nieprzyjaciel w zachowaniu się podobny jest do ... Tym razem ułożyłem ćwiczenia z spójny program, podzieliłem na dziewięć etapów, dodałem wprowadzenia i podsumowania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI