Sobowtór

Sobowtór - Tess Gerritsen | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tess Gerritsen
WYMIAR
7,15 MB
NAZWA PLIKU
Sobowtór.pdf
ISBN
2239830482178

OPIS

Dwie siostry, które nie miały o sobie pojęcia. Dwie historie życia, które pobiegły tym samym torem.Tajemnica, która przyniosła… wolność.Te same oczy, te same włosy, te same usta… Policyjna ekipa, która odpowiada na wezwanie do Brookline, dzielnicy Bostonu, jest przekonana, że ma przed sobą zwłoki doktor Maury Isles. Tymczasem Maura staje przed nimi – cała i zdrowa, choć nieco zaskoczona, że policyjne wozy blokują dojazd do jej mieszkania.Groźba? Okrutny żart? Przypadek? Żadna z tych możliwości nie wchodzi w rachubę. Zamordowana kobieta nie tylko wygląda jak Maura – ma tę samą datę urodzenia, budowę ciała, ten sam kod DNA. Straszliwe odkrycie powoduje lawinę zdarzeń, które doprowadzą do wyjaśnienia serii morderstw dokonywanych przez ostatnie czterdzieści lat na ciężarnych kobietach. I powie wiele o Maurze Isles: o tym, kim jest i skąd pochodzi.

Pod względem napięcia czułam się zdecydowanie usatysfakcjonowana. Tess Gerritsen to dla mnie czołówka autorów kryminałów i thrillerów. Sobowtór Inne wydania .

Norris została założona przez Jacka Pieniążka (polskiego „Chucka") w 2001 r. i jest największą organizacją zrzeszającą sobowtórów w Polsce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI