Postaw na swoim. Praktyczne sposoby: jak wywierać wpływ na innych

Postaw na swoim. Praktyczne sposoby: jak wywierać wpływ na innych - Nicole Soames | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nicole Soames
WYMIAR
9,75 MB
NAZWA PLIKU
Postaw na swoim. Praktyczne sposoby: jak wywierać wpływ na innych.pdf
ISBN
6976605917512

OPIS

Wszyscy oddziałujemy na siebie, chociaż często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Poznaj techniki niezbędne do pogłębienia inteligencji emocjonalnej. Zrealizuj swój pomysł, sprzedaj potencjalnym inwestorom sposób na biznes, zdobądź klienta, przekonaj znajomych do swoich racji.Z książki dowiesz się:- jak wykorzystać inteligencję emocjonalną, by rozwinąć pewność siebie- jak rozpoznać różne style komunikacji i wykorzystać je na co dzień- jak z empatią wsłuchać się w innych- czym jest storytelling i jaką siłę ze sobą niesie- w jaki sposób oddziaływać na ludzi przez telefon i emailDzięki lekturze poradnika staniesz wyrafinowanym graczem we wszystkich sferach życia. Ważne jest też, aby inni bezkonfliktowo zaakceptowali nasz punkt widzenia.Książka należy do serii Inspiracja i kreatywnośćW najbliższym czasie w serii ukażą się:Od myślenia do olśnienia. 60 diagramów: jak wizualnie rozwiązywać problemy, Kevin DuncanEureka! 60 sposobów: jak mieć dobre pomysły, Kevin DuncanNICOLE SOAMES jest znanym coachem i praktykiem inteligencji emocjonalnej. Zarządzała dużymi zespołami sprzedaży w Unilever i United Biscuits przez 12 lat, zdobywając bogate doświadczenie w tej dziedzinie. W 2009 roku założyła Nicole Diadem, firmę, która szkoli umiejętności handlowe i coachingowe. Od kilkunastu lat skutecznie uczy swoich klientów jak negocjować, zarządzać i wpływać na innych, by odnieść sukces.Autorka książek Postaw na swoim (The Influence Book) i The Negotiation Book.

Zrealizuj swój pomysł, sprzedaj potencjalnym inwestorom sposób na biznes, zdobądź klienta, przekonaj znajomych do swoich racji. Z książki dowiesz się: - jak wykorzystać inteligencję ... Zrealizuj swój pomysł, sprzedaj potencjalnym inwestorom sposób na biznes, zdobądź klienta, przekonaj znajomych do swoich racji. Wszyscy oddziałujemy na siebie, chociaż często nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Wydawnictwo Zwierciadło. Premiera: 2019-11-06.

POWIĄZANE KSIĄŻKI