[OUTLET] Kuchnia w kawalerce i apartamencie

[OUTLET] Kuchnia w kawalerce i apartamencie - Barbara Adamczewska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Adamczewska
WYMIAR
4,64 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Kuchnia w kawalerce i apartamencie.pdf
ISBN
7125356030130

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Tradycyjne książki kucharskie przyzwyczaiły nas do przepisów, którymi wykarmić możemy całą rodzinę. Przygotowywane były w zasadzie dla biegłych w gotowaniu gospodyń domowych, dla których kuchnia nie miała żadnych tajemnic. "Kuchnia w kawalerce i apartamencie" prezentuje jednak zupełnie nowe podejście do sztuki kulinarnej.Udowadniamy, że w kuchni świetnie czuć się może, zarówno debiutant, jak i mistrz, singiel i para, podkreślając, że nowoczesna książka kucharska powinna nadążać za współczesnymi trendami.Pokazujemy, że w kuchni singla wcale nie musi dominować bylejakość czy doraźność, bo przygotowanie smacznego, zdrowego, a przy tym wykwintnego dania często jest bardzo proste i nie wymaga zbyt wiele czasu. Podsuwamy pomysły na potrawy proste i szybkie, które przyrządzi każdy zaczynający swą przygodę z gotowaniem, ale i te bardziej wykwintne, którymi zabłyśniemy podczas kolacji z przyjaciółmi. Znajdą tu coś dla siebie mięsożercy i wegetarianie, wielbiciele makaronów i egzotycznych dań, ci, którzy kochają słodycze i ci dbający o linię.Pomagamy też zgromadzić niezbędne wyposażenie kuchni, a tym, którym nasze przepisy posłużą do przygotowania prawdziwej uczty, dodajemy porady sommelierskie, czyli dopasowujemy najlepsze wina do prezentowanych dań.

Udowadniamy, że w kuchni świetnie czuć się może, zarówno debiutant, jak i mistrz, singiel i para, podkreślając, że nowoczesna książka kucharska powinna nadążać za współczesnymi trendami. Szczegóły: Kuchnia w kawalerce i apartamencie - Adamczewska Barbara, Adamczewski Piotr. Tytuł: Kuchnia w kawalerce i apartamencie Autor: Adamczewska Barbara, Adamczewski Piotr Wydawnictwo: Latarnik ISBN: 9788360000656 Języki: polski Rok wydania: 2011 Ilość stron: 320 Format: 15.0x22.0cm Oprawa: Miękka ze skrzydełkami Waga: 0.4 kg 📚 Poznaj "Kuchnia w kawalerce i apartamencie" autorstwa Piotr Adamczewski.

Tytuł: Kuchnia w kawalerce i apartamencie Autor: Adamczewska Barbara, Adamczewski Piotr Wydawnictwo: Latarnik ISBN: 9788360000656 Języki: polski Rok wydania: 2011 Ilość stron: 320 Format: 15.0x22.0cm Oprawa: Miękka ze skrzydełkami Waga: 0.4 kg 📚 Poznaj "Kuchnia w kawalerce i apartamencie" autorstwa Piotr Adamczewski. Przeczytaj opis książki "Kuchnia w kawalerce i apartamencie" a także poznaj jej ocenę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI