Lot 7A

Lot 7A - Sebastian Fitzek | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sebastian Fitzek
WYMIAR
7,82 MB
NAZWA PLIKU
Lot 7A.pdf
ISBN
4336102973913

OPIS

NIEBEZPIECZNY THRILLER PSYCHOLOGICZNY TERAZ POCZUJESZ, CZYM JEST STRACH PRZED LATANIEMJest jedyna, śmiercionośna broń, której nie wykryje żadna kontrola. Każdy może ją wnieść na pokład. KAŻDY!Nocny lot Buenos Aires-Berlin.Na pokładzie 600 pasażerów. Wśród nich:Jeden psychiatra, który panicznie boi się latać.Jedna pacjentka, którą przed laty wyleczyłze zbrodniczych skłonności.I miejsce 7A...Mats Kruger, wybitny psychiatra, musi przezwyciężyć paniczny strach przed lataniem. Po śmierci żony wyemigrował do Argentyny (statkiem)i nie zamierzał wracać do Niemiec.Teraz po latach milczenia wzywa go córka Nele: wkrótce będzie rodzić i chce, by Mats był przy niej. Po kongresie psychiatrycznym poświęconym fobii przed lataniem Mats wsiada do samolotu rejsu Buenos Aires-Berlin. Lecz ledwie zapnie pas, zrozumie, że to nie turbulencje, spadek ciśnienia w kabinie czy terroryści okażą się najstraszliwszym zagrożeniem... że przygotował się nie na ten strach...SEBASTIAN FITZEKAutor numer 1 w Niemczech, mistrz thrillerów psychologicznych wydawanych w 33 krajach, w samych Niemczech sprzedanych w 11 milionach egzemplarzy.

Nie macie się jednak czego obawiać. Choć fabuła jest dość pokręcona nie powinna spowodować Waszego urazu do tego środka transportu. "Lot 7A" to książka, która już od pierwszych słów ciekawi i wzbudza skrajne emocje.

Na pokładzie 600 pasażerów. Wśród nich: Jeden psychiatra, który panicznie boi się latać.

POWIĄZANE KSIĄŻKI