Jedz, módl się, kochaj

Jedz, módl się, kochaj - Elizabeth Gilbert | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elizabeth Gilbert
WYMIAR
5,22 MB
NAZWA PLIKU
Jedz, módl się, kochaj.pdf
ISBN
4309467600895

OPIS

Wydanie specjalne ze wstępem autorki!Bestseller „New York Timesa” i „Publishers Weekly” 1. miejsce w kategorii non-fiction.Ponad 10 milionów egzemplarzy sprzedanych na świecie.Ponad 400 tysięcy wydanych egzemplarzy w Polsce. Rekordowa sprzedaż w ponaddwudziestoletniej historii REBISU! Nawet przed Spóźnionymi kochankami Williama Whartona.Przeczytały ją i polubiły Oprah Winfrey, Hillary Clinton oraz Meg Ryan. Do wiernych czytelników Elizabeth Gilbert zalicza się Jonathan Carroll.Na jej podstawie nakręcono film z Julią Roberts i Javierem Bardemem w rolach głównychJedz, módl się i kochaj mówi o tym, co może się zdarzyć, kiedy bierzemy odpowiedzialność za zadowolenie z własnego życia. To książka dla każdego, kto kiedykolwiek obudził się rano z nieodpartym pragnieniem zmian.Polecamy także I że cię nie opuszczę…, kontynuację Jedz, módl się, kochaj!

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Eat, Pray, Love" ("Jedz, módl się i kochaj") to nowy film z Julią Roberts i Javierem Bardemem, oparty na bestsellerowej, wspomnieniowej powieści Elizabeth Gilbert o tym samym tytule. W filmie znalazły się dwa utwory śpiewane przez Eddiego Veddera z Pearl Jam.

Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata. Zwiastun nr 2 (polski)- Jedz, módl się, kochaj - Elizabeth Gilbert to trzydziestokilkuletnia, nowoczesna kobieta. Ma męża, wspaniały dom oraz dobrą pracę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI