Dzień Życzeń

Dzień Życzeń - Lauren Myracle | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lauren Myracle
WYMIAR
6,3 MB
NAZWA PLIKU
Dzień Życzeń.pdf
ISBN
7658440854721

OPIS

Trzeciej nocy trzeciego miesiąca po trzynastych urodzinach dziewczęta z Wierzbowego Wzgórza wypowiadają trzy życzenia. Jedno życzenie niemożliwe do spełnienia. Jedno życzenie, które sama możesz spełnić. I ostatnie, najskrytsze życzenie z głębi serca. Natasza jest najstarsza spośród trzech sióstr. Nie jest pewna, czy rzeczywiście wierzy w magię, mimo wszystko życzyłaby sobie całego mnóstwa rzeczy. Żeby mama, która zniknęła prawie osiem lat temu, wreszcie wróciła. Żeby chłopak, w którym się zadurzyła, pocałował ją. I chciałaby jeszcze, żeby w domu pełnym gwaru sióstr i ciotek ktoś ją wreszcie zauważył. Zatem w swój Dzień Życzeń dziewczyna wspina się na wzgórze i pod starą wierzbą wypowiada trzy życzenia. To, co dzieje się dalej, wykracza poza wszystko, co mogła sobie wyobrazić. Uważaj, czego sobie życzysz…

Mamy tutaj typowe problemy trzynastolatki jak te sercowe/uczuciowe, te z którymi ma najstarsza siostra, od której najwięcej się oczekuje czy te związane ze szkołą, przez co pomimo że ... * "Dzień życzeń" to książka, która pomimo różnych nietypowych zdarzeń w znacznym stopniu skupia się na problemach, z jakimi boryka się Natasza. Mamy tutaj typowe problemy trzynastolatki jak te sercowe/uczuciowe, te z którymi ma najstarsza siostra, od której najwięcej się oczekuje czy te związane ze szkołą, przez co pomimo że ... Dzień życzeń - opis wydawcy.

15 ,,Drzewo życzeń" to pierwsza z zapowiadanych tomów trylogii o Nataszy i jej dwóch siostrach. Autorką książek jest Lauren Myracle, która słynie z wielu serii przeznaczonych dla nastolatek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI