Dzień Życzeń

Dzień Życzeń - Lauren Myracle | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lauren Myracle
WYMIAR
7,29 MB
NAZWA PLIKU
Dzień Życzeń.pdf
ISBN
6139423426536

OPIS

Trzeciej nocy trzeciego miesiąca po trzynastych urodzinach dziewczęta z Wierzbowego Wzgórza wypowiadają trzy życzenia. Jedno życzenie niemożliwe do spełnienia. Jedno życzenie, które sama możesz spełnić. I ostatnie, najskrytsze życzenie z głębi serca. Natasza jest najstarsza spośród trzech sióstr. Nie jest pewna, czy rzeczywiście wierzy w magię, mimo wszystko życzyłaby sobie całego mnóstwa rzeczy. Żeby mama, która zniknęła prawie osiem lat temu, wreszcie wróciła. Żeby chłopak, w którym się zadurzyła, pocałował ją. I chciałaby jeszcze, żeby w domu pełnym gwaru sióstr i ciotek ktoś ją wreszcie zauważył. Zatem w swój Dzień Życzeń dziewczyna wspina się na wzgórze i pod starą wierzbą wypowiada trzy życzenia. To, co dzieje się dalej, wykracza poza wszystko, co mogła sobie wyobrazić. Uważaj, czego sobie życzysz…

Ciekawe serie dla dzieci Maseczka Dermika Siedem Życzeń maseczki na każdy dzień tygodnia 7x3ml - od 11,99 zł, porównanie cen w 17 sklepach. Zobacz inne Maseczki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie. Dzień życzeń jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Dzień życzeń.

Mam jednak nadzieje, że w kolejnych częściach będą na ... DZIEŃ KOBIET - ŻYCZENIA. Chcesz złożyć oryginalne życzenia swojej dziewczynie, narzeczonej, żonie, matce, babci? Przygotowaliśmy kilka podpowiedzi dla panów, którym zabrakło kreatywności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI