Nieczyste więzy

Nieczyste więzy - K.N. Haner | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
K.N. Haner
WYMIAR
5,73 MB
NAZWA PLIKU
Nieczyste więzy.pdf
ISBN
1322366460454

OPIS

Gdy miłość staje się obsesją, nie można się już zatrzymaćClaire czuje, że nigdy nie poradzi sobie z piętnem, które nosi w sobie od dzieciństwa. Jest zbyt krucha, bezradna, inna niż wszyscy. Staż w prestiżowej firmie to dla niej życiowa szansa. Podobnie jak doktor Douglas, świetny i szanowany terapeuta, głęboko skrywający własne mroczne sekrety. Tylko on doskonale rozumie, czym jest walka z własnymi demonami.W jego szarozielonych oczach Claire odnajduje ten sam ogień, który spala ją samą. Oboje podejmują mroczną grę, w której obezwładniająca namiętność i bezwzględna manipulacja prowadzą na samo dno piekła. Doktor kontroluje każdy ruch dziewczyny. A może tylko mu się wydaje, bo wciąż nie wiadomo, kto rozdaje karty w tym niedozwolonym układzie…Pierwszy thriller KRÓLOWEJ DRAMATÓW!Powyższy opis pochodzi od wydawcy

Staż w prestiżowej firmie to dla niej życiowa szansa. Podobni „Nieczyste więzy" to książka diametralnie różniąca się od pozostałych powieści autorki i myślę, że może się spodobać całkowicie innej grupie czytelniczek.

Nie ulega wątpliwości, że "Nieczyste więzy" to mocna pozycja, która Przepełniona jest scenami seksu oprawionego obsesją, obłędem, psychozą. "Nieczyste więzy" przeczytałam w piorunująco szybkim tempie. To tak na plus Na minus- niestety jak na thriller, nie działo się tu za wiele.

POWIĄZANE KSIĄŻKI