Koniec świata

Koniec świata - Izabella Frączyk | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Izabella Frączyk
WYMIAR
6,84 MB
NAZWA PLIKU
Koniec świata.pdf
ISBN
9519509031099

OPIS

Prawie trzydziestoletnia Marylka, atrakcyjna i bystra, porzucona przed kilku laty przez narzeczonego, wciąż pozostaje singielką z widokami na obiecującą karierę w agencji reklamowej.Pewnego dnia wpada w oko firmowemu przystojniakowi Marcelowi. Wskutek intrygi kolegi z pracy para nieoczekiwanie spędza romantyczny weekend w Sopocie. Po powrocie Marcel bez słowa wyjeżdża na szkolenie do Madrytu, Maryla zaś z zaciśniętymi zębami stara się sprostać wyzwaniu, jakim jest współpraca z jednym z najbardziej wymagających, a zarazem najbardziej atrakcyjnych klientów - Krzysztofem Gawłowiczem. Właściciel międzynarodowej firmy okazuje się uroczym mężczyzną, któremu dziewczyna wyraźnie się podoba… Tymczasem świat przygotowuje się na prorokowaną przez Majów zagładę. Czy jego koniec będzie pretekstem do nowego początku w życiu Marylki?Izabella Frączyk - absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Pisarstwem zajmuje się od 2009 roku. Dotychczas wydała kilkanaście poczytnych powieści obyczajowych, m.in. trylogię "Stajnia w Pieńkach" oraz dwutomową sagę "Śnieżna Grań". Jej ostatnia powieść "Kobiety z odzysku. Trudne wybory" to napisana na prośbę czytelniczek kontynuacja wydanej w 2011 roku bestsellerowej powieści "Kobiety z odzysku", którą podbiła ich serca.

Koniec świata a nauka Koniec świata 2020 a kalendarz Majów. Według przepowiedni opartych na kalendarzu Majów, koniec świata miał nastąpić w 2012 roku.

Od tamtego czasu astrologowie odkryli starożytne teorie, numerolodzy wzory, które je potwierdzają, a geolodzy stwierdzili, że Ziemia od dawna jest skazana na taki scenariusz. Koniec Świata Przystanek Woodstock 2017 Pokojowa Wioska Kryszny Produkcja: Koniec Świata Kamery: Karolina Szlama, Paweł Płonka Montaż: Paweł Płonka, Jacek Czepułkowski Rejestracja dźwięku: Mateusz Dobosz Mix, master, obróbka dźwięku: Daniel "Ziółek" Bigaj Sprzęt" 24Media, GFM Grupa Fresh Media Koniec świata w 2024 roku. Badacz jeszcze go nie zidentyfikował, ale całkiem możliwe, że chodzi o znanego nam przywódcę politycznego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI