Zapomnij o mnie

Zapomnij o mnie - Roma Nowicz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roma Nowicz
WYMIAR
7,45 MB
NAZWA PLIKU
Zapomnij o mnie.pdf
ISBN
8143153150714

OPIS

Książka o żądzy i cielesnym uzależnieniu, które nie daje o sobie zapomnieć...Marco Antonelli to mężczyzna, który ma wszystko. Bogatego ojca, przyjaciół i piękną dziewczynę, Ginę Serano. Jednak pewnego dnia jego życie przewraca się do góry nogami – ojciec bankrutuje i popełnia samobójstwo, przyjaciele odsuwają się od niego, a narzeczona porzuca go, by wyjść za jego kumpla. Po latach, gdy Marco znowu staje się zamożnym człowiekiem, wraca do rodzinnego miasteczka, by rozliczyć się z przeszłością. A przede wszystkim z kobietą, która złamała mu serce. Jest przekonany, że silna namiętność, jaka ich niegdyś połączyła, wciąż się tli, a Gina znów wpadnie w jego ramiona. Tylko tym razem to on będzie tym, który ją porzuci.

EPUB,MOBI,MP3. Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! Nie zapomnij mnie (2012) Vergiss mein nicht - David Sieveking tym razem portretuje swoją matkę, która zapada na Alzheimera i powoli zapomina o świecie, w którym żyje. Fundacja Infomedic "Nie zapomnij o mnie" Regionalne Centrum Informacji Medycznej i Promocji Zdrowia "Info-medic" Infomedic.pl Sp.

Autorka pokazuje świat takim, jakim jest, nie ubarwia go, nie koloryzuje. Ukazuje go w taki sposób, że każdy czytelnik może się z nim utożsamić, każde wydarzenie jakie miało miejsce w powieści ... Pierwsza oryginalna wersja utworu z płyty ,,Jumpreza,, 2003rPiosenka ,,zapomnij mnie,, znalazła się powtórnie na albumie ,,Wieczni Łowcy,, w 5 remiksach w 20... Rok 1945.

POWIĄZANE KSIĄŻKI