Wszyscy jesteśmy wyjątkowi

Wszyscy jesteśmy wyjątkowi - Katarzyna Baniewicz-Kowalczyk | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Baniewicz-Kowalczyk
WYMIAR
3,97 MB
NAZWA PLIKU
Wszyscy jesteśmy wyjątkowi.pdf
ISBN
3016823471660

OPIS

Dziewięć opowiadań o dziewięciu zwierzętach obdarzonych ludzkimi cechami. Wyobraź sobie mrówkę tańczącą z nosorożcem, który na dodatek nieco się obawia, by nie nadepnęła mu na odcisk. Lub owcę w mini i na platformach. Czy takie sytuacje są możliwe? Jak te duże i małe zwierzęta się porozumiewają?Celem opowiadań jest pokazanie, że często ci, którzy w siebie nie wierzą, są postrzegani przez innych jako osoby bardzo interesujące i wartościowe. Że nieraz mamy kompleksy, które przeszkadzają nam czerpać radość z życia, a tak naprawdę są to bariery stworzone przez nas samych. I że każdy jest potrzebny taki, jaki jest – bo z tym, co otrzymaliśmy w życiu, możemy zrobić wiele wartościowych rzeczy. Wszyscy jesteśmy wyjątkowi.Te pełne dowcipu opowieści o zwierzętach pięknie zilustrowała Ewa Beniak-Haremska.

Wyobraź sobie mrówkę tańczącą z nosorożcem, który na dodatek nieco się obawia, by nie nadepnęła mu na odcisk. Wszyscy jesteśmy wyjątkowi. Te pełne dowcipu opowieści o zwierzętach pięknie zilustrowała Ewa Beniak-Haremska.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Wszyscy Jesteśmy Wyjątkowi - Katarzyna Baniewicz-Kowalczyk już od 16,90 zł - od 16,90 zł, porównanie cen w 29 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, Wszyscy jesteśmy wyjątkowi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI